O SPOLEČNOSTI

Již více než 20 let působí Mark Distri, spol. s r. o. jako úspěšná distribuční společnost na trhu s kosmetickými značkami, potřebami pro malé děti a zdravotními výrobky.

Společnost Mark Distri, spol. s r. o. byla založena v roce 1994 společníky Janem Mužákem, Ondřejem Jiříkem a Vladislavem Šeredou. Za dobu své existence se rozšířila z původních čtyř zaměstnanců na současných 26. Od roku 2010 jsme prostřednictvím dceřiné společnosti Euro MD s.r.o. aktivní i na Slovensku.

Obchodním partnerům nabízíme nejen distribuci jednotlivých značek v rámci ČR a SR, ale také vytvoření marketingové strategie dané značky, logistické služby, brand fostering a podporu prodeje v regionech týmem obchodních zástupců.

Naším cílem je být úspěšnou prodejní organizací, která reaguje na současné trendy v oblasti péče o tělo a malé děti. Využíváme potenciálu zastoupených značek, abychom zajistili co nejširší dostupnost jejich výrobků. Za úspěchy Mark Distri, spol. s r. o. stojí dynamický kolektiv profesionálů se zkušenostmi, kteří se společně podílejí na nových nápadech a jejich realizaci.

Naše priority

— Vždy dosáhnout stanovených cílů
— Konkurenceschopnost
— Uspokojení potřeb našich zákazníků
a obchodních partnerů
— Týmová práce
— Etické jednání
— Sociální hodnoty a péče o zaměstnance

Jsme členem aliance Ceuta Healthcare.

MARK-DISTRI_Jan-Muzak-st

JAN MUŽÁK
jednatel
+420 244 401 993
muzak@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Vladislav-Sereda

VLADISLAV ŠEREDA
jednatel
+420 244 401 993
sereda@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Ondrej-Sereda

ONDŘEJ ŠEREDA
key account manager
+420 244 401 993
o.sereda@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Petra-Kollouchova

PETRA KOLLOUCHOVÁ
PR manager
+420 244 401 993
kollouchova@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Sarka-Nemcovajpg

ŠÁRKA NĚMCOVÁ
vedoucí odbytu
+420 277 003 600
nemcova@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Dana-Krovacova

DANA KŘOVÁČKOVÁ
brand managerka
+420 244 401 993
krovackova@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Jana-Purnochova

JANA PURNOCHOVÁ
brand managerka 
+420 244 401 993
purnochova@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Barbora-Michalickova

BARBORA MICHALIČKOVÁ
brand managerka
+420 244 401 993
michalickova@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Tamara-Buchotva

TAMARA BUCHTOVÁ
brand managerka
+420 244 401 993
buchtova@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Sonia-Michailidou

SONIA MICHAILIDOU
brand managerka 
+420 244 401 993
michailidou@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Jan-Muzak-ml

JAN MUŽÁK ml.
brand manager 
+420 244 401 993
muzakj@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Helena-Diesing

HELENA DIESING
digital project manager
+420 244 401 993
diesing@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Lyuba-Uryadko

LYUBA URYADKO
referentka e-shopů
+420 241 773 818
uryadko@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Kamila-Dohnalova

KAMILA DOHNALOVÁ
obchodní zástupce severní Morava
602 127 085
dohnalova@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Romana-Buchalova

ROMANA BUCHALOVÁ
obchodní zástupce jižní Morava
602 248 058
buchalova@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Klara-Maresova

KLÁRA MAREŠOVÁ
obchodní zástupce jižní Čechy
602 248 057
maresova@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Alexandra-Jergonova

ALEXANDRA JERGONOVÁ
obchodní zástupce Praha východ, severní Čechy, východní Čechy
602 736 776
jergonova@markdistri.cz

MARK-DISTRI_Daniel-Masaryk

DANIEL MASARYK
obchodní zástupce Praha západ, severní Čechy, západní Čechy
602 127 084
masaryk@markdistri.cz